KOŽENÁ BLMX PENEŽENKA brown

Hledáte originální a kvalitní peněženku, která bude vypadat skvěle a zároveň bude praktická? Pak neváhejte a vyberte si naši ručně šitou koženou peněženku.

Každá peněženka je vyrobena z kvalitního kůže, která je nejen krásná na pohled, ale také velmi odolná vůči opotřebení. Díky tomu si můžete být jistí, že vaše peníze a karty budou v bezpečí.

Naše peněženka má dostatečný prostor pro uložení vašich karet, hotovosti, dokladů a dalších drobných předmětů. Má několik vnitřních kapes pro různé druhy karet, dvě velké kapsy na bankovky a zipovou kapsu na mince.

Kromě toho je každá peněženka ručně šitá, což znamená, že je každá kus originální a jedinečný. Můžete si být jisti, že vaše peněženka bude vypadat zcela unikátně a bude mít své vlastní charakteristické rysy.

Pokud hledáte kvalitní a originální peněženku, která se bude hodit jak pro každodenní použití, tak i pro speciální příležitosti, naše ručně šitá kožená peněženka je ideální volbou. Objednejte si ji ještě dnes a užijte si krásu a pohodlí naší originální kožené peněženky.

1 490,00 Kč