Veřejná dílna 21

Hledáte místo, kde se můžete realizovat? Nemáte potřebné nářadí? Chybí Vám prostor, nebo nechcete dělat nepořádek doma? Nemáte prostor pro tvorbu, studium nebo práci? Projekt "Veřejná dílna 21" Vám může nabídnout prostor svůj. Dílna je součástí alternativního prostoru bulmex a je plně vybavena základním nářadím. Dílna se nachází v bližším centru Prahy a je vhodná i pro pořádání workshopů v maximálním počtu 20 osob!

Veřejná dílna 21
Veřejná dílna 21

Co u nás např. najdeš?

Místo pro svůj projekt! 

S kvalitním nářadím od firmy BOSCH! 

Stolní vrtačka, pokosová pila, horní frézka, ruční hoblík, Okružní pila stolní i ruční, úhlová bruska, oscilační bruska, přímočarka a mnoho dalšího! Celý seznam vybavení najdeš v sekci "Vybavení dílny"


Díky BOSCH!

Fotokoutek

Ve Veřejné dílně 21 je možné využít fotokoutek! 

Světla s bílým světlem, fotoaparát Canon, stativ, plátno je připravené a plně k dispozici! K postprodukci můžete využít náš počítač.

Náš ponk

Byla to láska na první pohled. Je to Liberečák, ale ve Vršovicích se mu moc líbí. Z Liberce přijel značně zašpiněn. Není se čemu divit, když léta makal v továrně se železem. My jsme mu dali nový šedý kabát a krásnou novou pracovní desku. Nyní je z něj odolný pašák, který zvládne hrubé zacházení a navíc v útrobách najdete výbavu pro šikovné pracanty. Tak neváhej a pojď si ho zkusit!