WORKSHOPY, KTERÉ NABÍZÍME

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 601 577 421 . Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně.


BETONOVÉ DEKORACE A ŠPERKY

Jak kurz probíhá?

 1. Dozvíte se, jak si beton umíchat doma, nebo které směsi z hobby marketů využít.
 2. Z čeho všeho se dá vytvořit forma?
 3. Vylijete si 3 a více dekorací nebo šperků – mám formy na květináče, tácky, misky, vázy a také šperky.
 4. Jak výrobek upravit po vytvrdnutí?
 5. Experimenty s betonem: barvení, přimíchávání dalších materiálů, obtisky a podobně.


21. 2. 2024                    od 18:00

20. 3. 2024                   od 18:00

24. 4. 2024                   od 18:00


2,5 – 3,5 hodiny

Cena: 1400,- 

LINORYT OD A DO Z 

 1. Dozvíte se o historii linorytu i co na něj budete potřebovat + kde všechny pomůcky sehnat.
 2. Vytvoříme si návrh a řekneme si, jaké možnosti v přenesení návrhu na lino existují.
 3. Vyryjeme a vytiskneme linoryt.
 4. Tiskneme na satinýrce (lisu) i ručně (abyste věděli, jak na to doma).
 5. Experimenty a kombinování techniky linorytu.
 6. Je možnost přinést látku a natisknout si tašku, triko, mikinu a podobně.

3 hodiny

Cena: 1000,- 

28. 2. 2024                  od 18:00

29. 5. 2024                 od 18:00

MOZAIKOVÝ WORKSHOP

V Bulmexu probíhají mozaikové workshopy pod vedením Terezy Podové a Jana Pancíře alias Pandy. Tato dvojice má za sebou už mnoho projektů. Momentálně tvoří pod názvem 2Mozaik. Jejich mozaiky můžete vidět na několika místech v Praze. Ukázkovým příkladem je cca 100 metrů dlouhá zeď v Chorvatské ulici.  

Na workshopu se naučíte pracovat s mozaikou jako takovou a zároveň si vyrobíte koláž dle vaší kreativity. Na mozaiku využíváme střepů dlaždic a obkladů. Můžeme nabídnout rámeček, keramický květináč, tác, překližku nebo perlinku pro větší formát. Je možné si přinést podklad vlastní, jako například stolek, stoličku atd...Workshop je dvoudenní. První den si rozvrhneme návrh, naštípeme střepy a následně nalepíme na podklad - cca 5 hodin. Další den se vše zaspráruje - cca 2 hodiny, Tento den je určen po domluvě

Cena 1 850 Kč / osoba / dva dny
V ceně workshopu:
- veškerý materiál na vytvoření mozaiky a podklad
- malé občerstvení

S sebou pracovní oblečení. Mozaikový workshop pořádáme i pro děti. 

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 601 577 421. Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně.


UŠIJ SI SVOU ORIGINÁLNÍ TAŠKU

Ve spolupráci s městskou částí Praha 10 jsme si pro Vás připravili sérii workshopů s naší oblíbenou lektorkou Alenkou Strejčkovou (ALUSH). Pokud Vás již otravují neekologické igelitové tašky, můžete se přihlásit a ušít si svoji originální látkovou tašku pro běžné nošení ať už na nákup, či do společnosti. Workshopy budou probíhat každé úterý a čtvrtek od 17h - 20h v maximálním počtu 2 osob.

Cena workshop je 790,- Kč

Látky a veškerý materiál bude k dispozici. Pokud byste však měli látku již vybranou a zakoupenou, není problém ji donést a použít. 

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 723 488 313 . Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně


VYTVOŘ SI MOZAIKOVOU PŘEZKU NA PÁSEK

Jedná se o dvoudenní workshop.
- první den příprava motivu, štípání a lepení.... cca 2,5 - 4 hodiny
- den druhý sprárování.... cca 2 hodiny... termín, dle dohody 

Cena workshopu 1.850 Kč / osoba / dva dny

V ceně workshopu je zahrnuta kovová přezka a veškerý materiál určený k výrobě mozaiky / malé občerstvení. Maximální počet účastníků - 2 osoby

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 601 577 421. Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně.

ČAJOVÝ WORKSHOP

Ochutnávka, seznámení s historii a základy přípravy především tmavých, červených atd. čajů (Pu erh, Wu long). Možnost zakoupení některých čajů.

Vstupné 400Kč/osoba (v ceně všechny ochutnávky čajů + dezert)

Trvání workshopu 1-2hodiny

Maximální počet osob 20
Možnost zaměření a rozšíření na jednotlivé druhy čajů při dalším setkání
Možnost dobrovolně přispět na rozšíření čajové zásoby organizátorů.

Workshop proběhne dle platných nařízení vlády. Přihlášky řešíme individuálně, proto prosím volej nebo piš na:

- Tel: 724 108 720
- Mail: info@bulmex.cz

WORKSHOP VITRÁŽE - TIFFANI TECHNIKA

Chcete si vyrobit malou vitráž do okna, šperk, drobné ozdoby k pověšení nebo skleněné dárky pro své blízké? Máte chuť přijít tvořit jen na pár hodin pro radost, zábavu a relaxaci? Právě pro vás jsme připravili odpolední kurz s názvem Atelier skla. U vitrážového stolu můžete v sobotu strávit příjemné čtyři hodiny s Tiffany technikou, kterou doporučujme začátečníkům. Ukážeme vám základy známého sklářského řemesla.

25. 2. 2024        od 13:00 - 18:00

17. 3. 2024        od 13:00 - 18:00

Cena 1 450 Kč / osoba

WORKSHOP KRESBY s Anežkou Kůlovou

Vítejte na našem inspirativním workshopu kresby v dílnách Bulmex! Připojte se k nám a objevte nekonečnou paletu kreativity. Společně budeme prozkoumávat umělecké techniky kresby, sdílet nápady a rozvíjet vaše kreslířské dovednosti. Buďte součástí naší komunity uměleckých nadšenců a nechte se inspirovat v kreativní atmosféře dílny Bulmex. Otevřete se novým perspektivám, rozvinete svůj výtvarný talent a odnesete si s sebou nejen kreslířské dovednosti, ale i nezapomenutelné zážitky.

Na workshopu kresby si ukážeme základní principy a možnosti této techniky pomocí uměleckých tužek. Vyzkoušíme si nakreslit zátiší doplněné o draperii.

Cena 1.500,- / osoba

Rezervace můžete zasílat na náš e-mail info@bulmex.cz, nebo pomocí našich webových stránek https://www.bulmex.cz/planovaneakce/

Lze zakoupit i jako dárkový poukaz


MOZAIKOVÝ WORKSHOP PRO DĚTI

Workshop zahájíme výrobou dřevěného rámečku. Poté rámečky vyskládáme technikou mozaiky a vše nalepíme. Na workshopu je prostor i pro malování a dětské radovánky. 

určeno od 3 let

Délka workshopu cca 1,5 hodiny. 

Cena 350,-/dítě

Cena zahrnuje dřevěný rámeček a veškerý materiál k výrobě mozaiky plus malé občerstvení. Rodiče nám mohou své ratolesti jen odevzdat nebo je možné se do workshopu připojit. 

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce  - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 601 577 421. Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně.

Celoroční věnce z přírodních materiálů 

Jak kurz probíhá?

 1. Využívám primárně přírodní materiály, individuálně se dohodneme, jaké máte očekávání – věnec na kovovém kruhu nebo slaměném základu a podobně.
 2. Pomohu vám sladit přírodní materiály na věnec + tipy, jak vázat.
 3. Odnesete si věnec na dveře nebo na stůl podle ročního období


Termíny: Individuální domluva 

2 hodiny

Cena pro 1 – 2 osoby: 2000,-