WORKSHOPY, KTERÉ NABÍZÍME

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 601 577 421 . Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně.


MOZAIKOVÝ WORKSHOP 

V Bulmexu probíhají mozaikové workshopy pod vedením Terezy Podové a Jana Pancíře alias Pandy. Tato dvojice má za sebou už mnoho projektů. Momentálně tvoří pod názvem 2Mozaik. Jejich mozaiky můžete vidět na několika místech v Praze. Ukázkovým příkladem je cca 100 metrů dlouhá zeď v Chorvatské ulici.  

Na workshopu se naučíte pracovat s mozaikou jako takovou a zároveň si vyrobíte koláž dle vaší kreativity. Na mozaiku využíváme střepů dlaždic a obkladů. Můžeme nabídnout rámeček, keramický květináč, tác, překližku nebo perlinku pro větší formát. Je možné si přinést podklad vlastní, jako například stolek, stoličku atd...Workshop je dvoudenní. První den si rozvrhneme návrh, naštípeme střepy a následně nalepíme na podklad - cca 5 hodin. Další den se vše zaspráruje - cca 2 hodiny, Tento den je určen po domluvě

Cena 1 850 Kč / osoba / dva dny
V ceně workshopu:
- veškerý materiál na vytvoření mozaiky a podklad
- malé občerstvení

S sebou pracovní oblečení. Mozaikový workshop pořádáme i pro děti. 

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 601 577 421. Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně.


UŠIJ SI SVOU ORIGINÁLNÍ TAŠKU

Ve spolupráci s městskou částí Praha 10 jsme si pro Vás připravili sérii workshopů s naší oblíbenou lektorkou Alenkou Strejčkovou (ALUSH). Pokud Vás již otravují neekologické igelitové tašky, můžete se přihlásit a ušít si svoji originální látkovou tašku pro běžné nošení ať už na nákup, či do společnosti. Workshopy budou probíhat každé úterý a čtvrtek od 17h - 20h v maximálním počtu 2 osob.

Cena workshop je 790,- Kč

Látky a veškerý materiál bude k dispozici. Pokud byste však měli látku již vybranou a zakoupenou, není problém ji donést a použít. 

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 723 488 313 . Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně


VYTVOŘ SI MOZAIKOVOU PŘEZKU NA PÁSEK

Jedná se o dvoudenní workshop.
- první den příprava motivu, štípání a lepení.... cca 2,5 - 4 hodiny
- den druhý sprárování.... cca 2 hodiny... termín, dle dohody 

Cena workshopu 1.850 Kč / osoba / dva dny

V ceně workshopu je zahrnuta kovová přezka a veškerý materiál určený k výrobě mozaiky / malé občerstvení. Maximální počet účastníků - 2 osoby

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 601 577 421. Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně.

ČAJOVÝ WORKSHOP

Ochutnávka, seznámení s historii a základy přípravy především tmavých, červených atd. čajů (Pu erh, Wu long). Možnost zakoupení některých čajů.

Vstupné 400Kč/osoba (v ceně všechny ochutnávky čajů + dezert)

Trvání workshopu 1-2hodiny

Maximální počet osob 20
Možnost zaměření a rozšíření na jednotlivé druhy čajů při dalším setkání
Možnost dobrovolně přispět na rozšíření čajové zásoby organizátorů.

Workshop proběhne dle platných nařízení vlády. Přihlášky řešíme individuálně, proto prosím volej nebo piš na:

- Tel: 724 108 720
- Mail: info@bulmex.cz

WORKSHOP VITRÁŽE - TIFFANI TECHNIKA

Chcete si vyrobit malou vitráž do okna, šperk, drobné ozdoby k pověšení nebo skleněné dárky pro své blízké? Máte chuť přijít tvořit jen na pár hodin pro radost, zábavu a relaxaci? Právě pro vás jsme připravili odpolední kurz s názvem Atelier skla. U vitrážového stolu můžete v sobotu strávit příjemné čtyři hodiny s Tiffany technikou, kterou doporučujme začátečníkům. Ukážeme vám základy známého sklářského řemesla.

2. 6. 2023        od 15:00 - 19:00

Cena 1 350 Kč / osoba

WORKSHOP -  RECY-ŠPERKY

Podstatou našeho nového workshopu je recyklování rozbitých či nechtěných kousků stříbrných šperků, takže pokud máš doma nějaké plonkové náušnice či prstýnek, který už se ti už nelíbí, tak si pojď s námi vyrobit nový kousek.

Od Prahy 10 jsme dostali finanční pomoc, díky které  je RECY-ŠPERKY workshop až do konce roku 2020 za sníženou cenu jen 600 Kč.

Workshop trvá zhruba dvě a půl až tři hodiny, výsledný produkt bude záležet na materiálu, který si přineseš, a na tvé kreativitě. 

Cena 600 Kč /  osoba

Přihlášky řešíme individuálně, proto prosím volej nebo piš na:
- Tel: 703 331 233
- Mail: info@bulmex.cz 

Proč individuálně? 
Nejdříve si s tebou domluvíme, co si budeš chtít roztavit a o tvých představách. Odkup maličkostí jako jsou řetízky či nějaké minerály je také možný, ale potřebujeme toto vědět dopředu.

Na našich workshopech máme maximálně tři účastníky, abychom se ti mohli naplno věnovat.

PŘIHLAŠ SE A RECYKLUJ :)


WORKSHOP - MINIMALISTICKÝ ŠPERK

Přijď si vyrobit vlastní stříbrný prsten a náušnice pod vedením zkušené designérky JUNY. Její šperky jsou originální a působí minimalisticky. 

Na výběr máte buď náš dvouhodinový workshop, na kterém si vyzkoušíte základy práce se stříbrem a vyrobíte si minimalistický prstýnek. Pokud si troufáte na víc, tak máme prodlouženou čtyř hodinovou verzi, ze které si odnesete náušnice i prstýnek. 

Kratší workshop je za 1 500 Kč a delší za 2 400 Kč 

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 703 331 233 . Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně. 


MOZAIKOVÝ WORKSHOP PRO DĚTI

Workshop zahájíme výrobou dřevěného rámečku. Poté rámečky vyskládáme technikou mozaiky a vše nalepíme. Na workshopu je prostor i pro malování a dětské radovánky. 

určeno od 3 let

Délka workshopu cca 1,5 hodiny. 

Cena 350,-/dítě

Cena zahrnuje dřevěný rámeček a veškerý materiál k výrobě mozaiky plus malé občerstvení. Rodiče nám mohou své ratolesti jen odevzdat nebo je možné se do workshopu připojit. 

Konkrétní termíny naleznete v sekci plánované akce  - přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 601 577 421. Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně.