PLÁNOVANÉ AKCE

Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně. 


PŘIJĎTE ZAŽÍT MĚSTO "BULMEX" JINAK

Sobota 19.9. 2020 

PROGRAM

12:00 - "Mísa plná ovoce" dětské představení (uvede divadlo Neklid)

14:00 - 15:00 - Jiří Milota a Kamil Bartošek / Hudba bez hranic (kytara, housle)

18:00 - 19:00 - Organizace spojených nástrojů (Maséér a jeho klávesy, bubínky, foukací harmonika, zpěv a mnoho dalších nástrojů)

18.30 - 20:00 - Marley Wildthing (zpěvačka a písničkářka, hraje směs Indie, Popu a Folku - sólo s looperem)


WORKSOPY A ZÁBAVA

Na programu bude nepřeberné množství dobrého pití a jídla.

V rámci workshopů si budete moci vyzkoušet práci s mozaikou, recyklovaným stříbrem a sítotiskem. Těšit se můžete také na různé soutěže, stolní fotbálek, malířský i kuželkový koutek. Samozřejmě nebudou chybět stánky s "handmade" výrobky našich sousedů. Pište si do diářů a přijďte oživit náš parčík.


OSADNÍCI SESSION

Ladíme termíny, v případě zájmu nás kontaktujte.

Další kolo slavného turnaje osadníků z Katanu pro masters :-)

Zápisné 70 Kč za osobu.

Peněžité výhry, dle počtu přihlášených osob.


WORKSHOP - UŠIJ SI SVOU ORIGINÁLNÍ TAŠKU

Ve spolupráci s městskou částí Praha 10 jsme si pro Vás připravili sérii workshopů s naší oblíbenou lektorkou Alenkou Strejčkovou (ALUSH). Pokud Vás již otravují neekologické igelitové tašky, můžete se přihlásit a ušít si svoji originální látkovou tašku pro běžné nošení ať už na nákup, či do společnosti. 

Každé úterý a čtvrtek:  17:00 - 20:00 

KURZ JE ZDARMA

Látky a veškerý materiál bude k dispozici. Pokud byste však měli látku již vybranou a zakoupenou, není problém ji donést a použít. Maximální počet - 2 osoby.

Přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 723 488 313 . Pokud Vám termín nevyhovuje je možné se domluvit individuálně. 


KURZ VÝROBY PŘÍRODNÍ DROGERIE - ČISTÍCÍ PROSTŘEDKY

Zajímá tě přírodní kosmetika a chceš se naučit vyrábět si vlastní čistící prostředky? Chceš znát vyzkoušené recepty, které skvěle fungují?
Chceš zažít skvělý kurz, kde máš připravené všechny ingredience? Přijď na kurz výroby přírodní drogerie - čistících prostředků, kterým vás povedou Péťa a Terka, zakladatelky projektu Liška Mazaná (www.liskamazana.cz). 

Výrobky, které si na kurzu vyrobíte a odnesete si se sebou:
- prášek na praní nebo gel na praní
- máchadlo místo aviváže
- prášek do myčky nebo gel na nádobí
- univerzální dezinfekční čistič (WC, kuch. linka, koupelna, okna...)

Kapacita je omezena (max.12 účastníků),

Čtvrtek 24. září 2020 v 18:00 až 21:00 

KURZ JE ZDARMA

Rezervace na mail: ekodesitka@gmail.com 

Protože na kurz je potřeba objednat kvalitní ingredience budeme vybírat vratnou zálohu ve výši 300 Kč. Záloha bude vám vracena v hotovosti v den kurzu. V případě, že se kurzu nebudete moci zúčastnit a dáte nám vědět nejpozději 2 dny předem zálohu vám vrátíme v plné výši.

Pozor! Kurz je určen pro dospělé a není vhodný pro děti a těhotné.


NOVÝ WORKSHOP - RECY-ŠPERKY

Podstatou našeho nového workshopu je recyklování rozbitých či nechtěných kousků stříbrných šperků, takže pokud máš doma nějaké plonkové náušnice či prstýnek, který už se ti už nelíbí, tak si pojď s námi vyrobit nový kousek.

Od Prahy 10 jsme dostali finanční pomoc, díky které je RECY-ŠPERKY workshop až do konce roku 2020 za sníženou cenu jen 600 Kč.

Workshop trvá zhruba dvě a půl až tři hodiny, výsledný produkt bude záležet na materiálu, který si přineseš, a na tvé kreativitě.

Cena 600 Kč / osoba

Přihlášky řešíme individuálně, proto prosím volej nebo piš na:
- Tel: 703 331 233
- Mail: info@bulmex.cz

Proč individuálně?
Nejdříve si s tebou domluvíme, co si budeš chtít roztavit a o tvých představách. Odkup maličkostí jako jsou řetízky či nějaké minerály je také možný, ale potřebujeme toto vědět dopředu.

Na našich workshopech máme maximálně tři účastníky, abychom se ti mohli naplno věnovat.

PŘIHLAŠ SE A RECYKLUJ :)

KURZ - VYROBTE SI SVŮJ VERMIKOMPOSTÉR 

Přestaňte házet šlupky do koše a proměňte je v prvotřídní hnojivo! Kompostovat může každý - v domě se zahradou i v garsonce. Stačí přijít na náš workshop a hned můžete začít. Odnesete si nejen zbrusu nový vermikompostér, který společně vyrobíme, ale i spoustu kompostovacích tipů a osobně prověřených vychytávek.

Kapacita je omezena (max.15 účastníků)

Čtvrtek 1. října 2020 v 18:00 až 20:00 

KURZ JE ZDARMA

Rezervace na mail: ekodesitka@gmail.com 

Kvůli velkému zájmu budeme vybírat vratnou zálohu ve výši 300 Kč. Záloha vám bude vracena v hotovosti v den kurzu. V případě, že se kurzu nebudete moci zúčastnit a dáte nám vědět nejpozději 2 dny předem zálohu vám vrátíme v plné výši.

ONLINE REZERVACE

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.