PLÁNOVANÉ AKCE

Pokud Vám termín nevyhovuje nebo není uveden, je možné se domluvit individuálně. 


WORKSHOP MOZAIKY

Přijď si vytvořit vlastní mozaiku ze střepů dlaždic a obkladů. Pomozajkuj rámeček, keramický květináč, tác, překližku nebo perlinku pro větší formát. Je možné si přinést podklad vlastní, jako například stolek, stoličku atd...

Workshop je dvoudenníPrvní den si rozvrhneme návrh, naštípeme střepy a následně nalepíme na podklad -  cca 4-5 hodiny. Další den se vše zaspáruje - cca 2 hodiny. Tento druhý den je určen po domluvě.

ČTVRTEK 8. ŘÍJNA 2020 V 17:00 AŽ 21:30 

Cena 1.300 Kč / osoba / dva dny

přihlášky na: info@bulmex.cz nebo tel: 601 577 421 

 V ceně workshopu:

- veškerý materiál na vytvoření mozaiky a podklad
- malé občerstvení

S sebou pracovní oblečení, Maximální počet jsou 2 účastníci.

Pokud se ti termín nehodí, je možné se domluvit individuálně.


OSADNÍCI SESSION

Ladíme termíny, v případě zájmu nás kontaktujte.

Další kolo slavného turnaje osadníků z Katanu pro masters :-)

Zápisné 70 Kč za osobu.

Peněžité výhry, dle počtu přihlášených osob.


WORKSHOP - UŠIJ SI SVOU ORIGINÁLNÍ TAŠKU

Ve spolupráci s městskou částí Praha 10 jsme si pro Vás připravili sérii workshopů s naší oblíbenou lektorkou Alenkou Strejčkovou (ALUSH). Pokud Vás již otravují neekologické igelitové tašky, můžete se přihlásit a ušít si svoji originální látkovou tašku pro běžné nošení ať už na nákup, či do společnosti. 

Každé úterý a čtvrtek:  17:00 - 20:00 

KURZ JE ZDARMA

Látky a veškerý materiál bude k dispozici. Pokud byste však měli látku již vybranou a zakoupenou, není problém ji donést a použít. Maximální počet - 2 osoby.

Přihlášky zasílejte na info@bulmex.cz nebo tel. 723 488 313 . Pokud Vám termín nevyhovuje je možné se domluvit individuálně. 


KURZ - VYROBTE SI SVŮJ VERMIKOMPOSTÉR

Přestaňte házet šlupky do koše a proměňte je v prvotřídní hnojivo! Kompostovat může každý - v domě se zahradou i v garsonce. Stačí přijít na náš workshop a hned můžete začít. Odnesete si nejen zbrusu nový vermikompostér, který společně vyrobíme, ale i spoustu kompostovacích tipů a osobně prověřených vychytávek.

Kapacita je omezena (max.15 účastníků)

Čtvrtek 1. října 2020 v 18:00 až 20:00

KURZ JE ZDARMA

Rezervace na mail: ekodesitka@gmail.com

Kvůli velkému zájmu budeme vybírat vratnou zálohu ve výši 300 Kč. Záloha vám bude vracena v hotovosti v den kurzu. V případě, že se kurzu nebudete moci zúčastnit a dáte nám vědět nejpozději 2 dny předem zálohu vám vrátíme v plné výši.


NOVÝ WORKSHOP - RECY-ŠPERKY

Podstatou našeho nového workshopu je recyklování rozbitých či nechtěných kousků stříbrných šperků, takže pokud máš doma nějaké plonkové náušnice či prstýnek, který už se ti už nelíbí, tak si pojď s námi vyrobit nový kousek.

Od Prahy 10 jsme dostali finanční pomoc, díky které je RECY-ŠPERKY workshop až do konce roku 2020 za sníženou cenu jen 600 Kč.

Workshop trvá zhruba dvě a půl až tři hodiny, výsledný produkt bude záležet na materiálu, který si přineseš, a na tvé kreativitě.

Cena 600 Kč / osoba

Přihlášky řešíme individuálně, proto prosím volej nebo piš na:
- Tel: 703 331 233
- Mail: info@bulmex.cz

Proč individuálně?
Nejdříve si s tebou domluvíme, co si budeš chtít roztavit a o tvých představách. Odkup maličkostí jako jsou řetízky či nějaké minerály je také možný, ale potřebujeme toto vědět dopředu.

Na našich workshopech máme maximálně tři účastníky, abychom se ti mohli naplno věnovat.

PŘIHLAŠ SE A RECYKLUJ :)


ONLINE REZERVACE

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.